Towarzyszący nam stres dnia codziennego powoduje napięcie mięśni i uczucie zmęczenia. Któż z nas nie marzy o chwili odprężenia i zrelaksowania się… W gabinecie rehabilitacyjno- relaksacyjnym masz możliwość choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i zapomnieć o codziennych troskach dzięki szerokiej ofercie zabiegów jakie oferujemy:

 • Masaż klasyczny – częściowy czas 20 minut w cenie 15 zł. Masaż klasyczny całego kręgosłupa – 30 minut za 30zł lub całego ciała 60 minut za 80zł.

 • Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi – całego ciała czas ok. 1,5 h w cenie 85zł. Masaż ten pobudza organizm do oczyszczenia z toksyn, wyrównuje prace metaboliczną organizmu . Sprawia wyjątkową przyjemność a ciepło dodatkowo relaksuje, zmniejsza bóle mięśni, niweluje wzmożone napięcie mięśniowe oraz poprawia krążenie.

 • Masaż antycellulitowy bańką chińską- czas ok. 30minut w cenie 60zł.

  Redukuje cellulit przez rozbijanie nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej. Działa odmładzająco i ujędrniająco. Poprawia cyrkulację krwi i limfy oraz pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn.

 • Masaż LOMI – LOMI – czas ok. 1h cena 75 zł.

  Masaż przedramionami ciała pacjenta, poprawia ruchliwość oraz elastyczność stawów. Wpływa również pozytywnie na krążenie krwi i przemianę materii. Pomaga zredukować tkankę tłuszczową, powoduje wzrost energii witalnej.

 • Manualny drenaż limfatyczny-częściowy czas 30 minut w cenie 30zł lub całościowy czyli 60 minut w cenie 60 zł.

  Bardzo precyzyjna forma masażu, polegająca na delikatnym przywróceniu prawidłowej funkcji układu limfatycznego i układu krążenia. Szczególnie zalecana w leczeniu miejscowych obrzęków, w stanach pourazowych i pozapalnych, w stanach pooperacyjnych po resekcji węzłów chłonnych.

 • Masaż Shiatsu – czas ok. 40 do 60 minut w cenie 80zł.

  Jest to raczej delikatny, rozluźniający masaż, w czasie którego pozostaje się w ubraniu. Terapeuta używa palców i całych dłoni, by pobudzić pewne punkty na ciele oraz by rozciągać, odwodzić i wykonywać ruchy obrotowe stawów.

 • Parafinowanie ( dłoni lub stóp)- czas ok. 15-20 minut w cenie 15 zł.

  Okład lub kąpiel parafinowa przywraca prawidłową kondycję suchym i wymagającym regeneracji dłoniom lub stopom. Zapewnia dobre samopoczucie i efekt odmłodzenia zniszczonej skóry przez głębokie nawilżenie.

 • Zawijania, okłady borowinowe – czas ok. 20-30, minut w cenie 20zł.

  Przynoszą ulgę w bólach pourazowych i wspomagają leczenie chorób reumatycznych. To doskonała recepta na zachowanie sprawności i zdrowia przez długie lata.

 • Kąpiele ozonowe, solankowe i aromaterapeutyczne – czas ok. 20 minut w cenie 15 zł

  Relaksują, dają upust stresom, dodatkowo wonne olejki eteryczne wpływają kojąco na stan wyczerpania psychofizycznego i emocjonalnego człowieka.

Wszystkie zabiegi wykonujemy po wcześniejszej rejestracji 32 7291315 lub 32 7291092.

W naszej ofercie każdy może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Można zrobić bliskiej osobie wspaniały prezent i zakupić Karnet Urodzinowy.